Замовити дзвінок


Наші роботи

Замовити брендування тентів з нанесенням автореклами

Брендування тентів з нанесенням автореклами на вантажівках – це один зі способів привернення уваги потенційних клієнтів.

Розміщення та якісне інформаційне оформлення рекламних текстів з готовими логотипами на авто – це окремий вид зовнішньої та динамічної реклами.

 

У чому полягає брендування?

До нього входить зображення:

  • Логотипів.
  • Торгових марок.
  • Розміщення контактної та рекламної інформації.

Брендований автомобіль у великому місті є гарантованим джерелом реклами. Незалежно від того, чи рухається він, чи стоїть на місці. Що важливо, можна купити авторекламу вже в готових варіантах, а також замовити авторекламу з окремим тематичним змістом.

 

Переваги такої послуги

Чому варто звертатися до «Тенти Плюс» для нанесення свого бренду на автотенти:

  1. Реклама на автомобілях дозволить досягти високого рівня впізнаваності вашого бренду.
  2. Брендування безперечно позитивно позначиться на іміджі вашої фірми.
  3. Нанесення реклами на авто тенти суттєво заощадить фінансові кошти.
  4. Одночасно охопить значну територіальну відстань та залучить максимальну кількість можливих клієнтів. Забезпечується це за рахунок курсування та тривалих рейсів вантажного автотранспорту. Включно з міжміськими подорожами.

Брендування авто дозволить успішно розкрутити торгові марки на міжміському рівні, транспорт виконає роль рекламного блоку. Низька ціна автореклами та наявність 3 або 5 машин, що постійно їздять містом або містами, створять у спостерігача відчуття активного, великого та успішного бізнесу.