Щёлк-0013

Замовити дзвінок


Наші работи

Люди, які бажають замовити тент для човна, надають значення не тільки їхній прямій функціональності, але й бажанню виділитися із загального фону як під час їхньої експлуатації, так і просто під час зберігання. Це цілком можливо для наших клієнтів — якщо замовити човни, то професійні майстри компанії «Тенти Плюс» з легкістю виготовлять будь-які види чохлів і транспортувальних під певні типи моделей, катерів, яхт. Враховуються всі побажання та уподобання замовників.

Відмінності в типах тентів, призначених для човнів та катерів, представлені ходовими та транспортувальними різновидами. Ходові розраховані для постійного використання човнів у заходах, пов’язаних із риболовлею, відпочинком та подорожжю. Транспортувальні – для транспортувань та переміщень суден. За матеріалами всі види та типи тентів поділяють на:

 • шиті з човнових та яхтових тканин;
 • виготовлені за технологією ПВХ.

 

Кожен вид має переваги

Тенти ідеальні для накриття катерів та яхт, захищаючи від снігу у зимовий сезон. Кільцеві елементи тентів опускаються до рівня лафета, після чого відбувається остаточне кріплення та перев’язка під днищем водного транспорту. Забезпечується безпека від поривів вітру та загальна надійність сформованої конструкції.

Сервіс компанії «Тенти Плюс» має у своєму розпорядженні інструменти та виробниче обладнання для пошиття довговічного, естетично привабливого, високоточного, міцного і надійного матеріалу — тенту для човна ПВХ. Настановні роботи ведуться фахівцями з точним дотриманням технічних норм, форм та геометричних параметрів водного судна.

Ведеться та індивідуальне виробництво тентів:

 1. Транспортувальних-ходових.
 2. Стоянкові.

Ходові знаходять застосування у технічній експлуатації плавальних засобів. Забезпечено захист палуби та персоналу, що знаходиться на борту, від несприятливих кліматичних умов. Тенти стоянкові з ефектом утеплення служать для збереження тепла в будь-який проміжок часу. Ефективно захищаючи від природних опадів, осідає пилу та бруду. Спеціальні чохли у зимові сезони захищають від низьких температурних режимів.

 

Купити тент для човна ПВХ

"

Тена для човна з пошиттям залежить від характеристик, розмірів, складності обсягу робіт і терміну часу, транспортних витрат і витрат матеріалів. Заявки подаються в електронній формі, через пошту та за допомогою «гарячих дзвінків».

При замовленні пошиття тентів важливе значення приділяють матеріалу – армованим ПВХ, тканинам різної щільності (на вибір клієнта), що не пропускають вологу.

 

Мембранна гідроізоляція басейнів

Буває двох видів:

 1. Гідроізоляційні мембрани.
 2. Мембрани на основі ПВХ.

Матеріал створюється з полівінілхлоридних плівок. Для міцності мембрани армуються поліефірними сітками. Надано можливість купити басейни з тенту, розглядається і такий варіант, як замовити басейни.

Переваги мембран ПВХ:

 • Висока стійкість до випромінювань ультрафіолету.
 • Витримування розтягувань.
 • Матеріал не вигорає та не плавиться.
 • Міцність та надійність при розривах.
 • Пожежна безпека – при загорянні відбувається самогасіння.
 • Технічна експлуатація від -40 до +60 °C.
 • Зручність транспортувань. Мембрани випускаються як компактних рулонів. Потрібна мінімальна кількість швів на готовому покритті.
 • Багатий асортимент колірних гам та відтінків, актуальний при використанні мембран як верхніх покриттів покрівельних матеріалів.

Вологозахисні мембрани, або обклеювальні гідроізоляційні види, використовуються для покрівлі як простих, так і складних конфігурацій із захистом від вологості. З функціями: еластичність, довговічність, міцність.

Навіщо застосовується:

 1. Гідроізоляційна та захисна функція при зведенні конструкцій з бетону, нанесенні штукатурки, цементних стяжок.
 2. Гідроізоляція резервуарів із бетону, де зберігається вода.

Що зазначається, ціна басейнів є прийнятною та загальнодоступною!