Замовити дзвінок


Наші роботи

Замовити намет із тенту ПВХ

Виріб із ПВХ ідеально підійде для підприємців, які володіють торговими точками

Що ПВХ?

Наметовий ПВХ (полівінілхлорид) виготовлений із синтетики, відрізняється своєю щільністю та надійністю. Характеристики матеріалу:

  • Влаговідштовхуваність.
  • Неуразливий до дрібних пошкоджень.
  • Забезпечує захист від погодних умов.

Виріб із ПВХ можна використовувати цілий рік, 6-7 років. І навіть після закінчення часу ознак зносу видно не буде. Але мандрівникам вони навряд чи підійдуть: такі намети важать майже втричі більше за звичайні. Тому їх рекомендується використовувати для торгових наметів.

 

Переваги тентів з ПВХ матеріалу

  1. Стійка конструкція, яка гарантовано прослужить довго. Каркас легко зібрати та розібрати. Він стійкий: у вітряну погоду намет не знесе. Надійності сприяє міцність та цілісність основи.
  2. Вологовідштовхувальні властивості. Тент із ПВХ матеріалу зможе забезпечувати укриття від негоди цілий рік. Зливи, аномальна спека, перепади температури – виріб витримає все. Тому купити намет з цього матеріалу є вірним рішенням.
  3. Особливості пристрою. Погодьтеся, що в літній, спекотний день набагато приємніше перебувати в наметі з вікнами. Компанія «Тенти Плюс» може надати виріб із вікнами. Вікна роблять простір ширшим, у приміщення проникає більше природного освітлення.
  4. Немає складнощів при складанні. Навіть незважаючи на те, що основа ПВХ намету важка, вона цілісна і включає менше деталей. Тому зібрати її можна легко. Але краще, щоб поряд був помічник.
  5. Зручно та економно. Звичайно, зі звичайного намету не так складно видалити брудні плями. Але ПВХ матеріал просто не мажеться через свою щільність! Тому виріб залишатиметься чистим довгий час. Не потрібно витрачати час на прибирання або гроші на покупку нового тенту.
  6. Намет радує око. Клієнт може вибрати будь-яке забарвлення для свого замовлення. У такому разі річ виглядає гарно. А якщо на поверхню додати вікна та нанести рекламу свого товару, то приплив покупців до вас гарантований.

 

У нас ви можете замовити намет на свій смак

Можна купити намет будь-якого формату. Оригінальний вигляд та малюнки на виробі забезпечать приплив покупців! Ціна тентового намету залежить від вибраної моделі, розмірів та малюнків на виробі.

 

Можливість кольорового друку

Якщо ваша мета – обігнати конкурентів і зробити торгову точку, що запам’ятовується, то тоді друк малюнка на тенті – відмінне рішення! Ви можете нанести свій логотип або рекламу. Такий спосіб забезпечить збільшення кількості споживачів, які приходитимуть до вас знову і знову.