Замовити дзвінок


Наші роботи

Купити садові резервуари для води

Ємності для води від компанії «Тенти Плюс» стійкі до впливу ультрафіолетових променів, руйнування та вплив погодних умов. Зроблені із ПВХ сировини. Зручні та ергономічні для збереження дощової води та технічної.

М’які ємності будь-яких об’ємів для рідин, не розрахованих для приготування їжі та пиття. Підходить як чудовий варіант для короткочасного зберігання.

Для виготовлення виробів використовувався особливий полімерний матеріал. Для розкриття резервуару та на його встановлення не потрібно багато часу. Гнучку, практичну ємність можна легко розташувати і в гаражі.

 

Баки для зберігання рідин

Купити садові резервуари для води – вдале рішення для збереження на індивідуальних ділянках або дачах водних запасів, які не використовуються для пиття. Завдяки міцності матеріалу можна встановлювати резервуар на будь-якій поверхні.

Він ідеальний для збереження великої кількості рідин, наприклад у сезон поливу. Бак, через властивості матеріалу, виявляє стійкість до температурних та механічних впливів.

Має максимальну місткість для зберігання питної води. Можна використовувати для великих плантацій та полів.

Основні особливості пропонованих баків:

  • Якість. Для виготовлення ємностей застосовується сировина лише високої якості.
  • Вартість. Доступна ціна садового резервуару для води забезпечується тим, що використовуються комплектуючі від українських постачальників.
  • Практичність. Завдяки якості матеріалу баком витримується будь-яке навантаження та встановлення призначене для будь-якого зручного місця.
  • Простота. Гнучкі ємності, якщо їх розібрати, не мають великої ваги, тому можна легко переміщувати їх і встановлювати.

Замовити садовий резервуар для води вигідно у «Тенти Плюс».

 

Чому зручно купувати гнучкі ємності у нас

Ми самі виробляємо, тому для своїх клієнтів ціна – найнижча як оптова, так і роздрібна. Продукція виконана з матеріалів високої міцності та еластичності. Якість підтверджується відповідними сертифікатами. Якщо необхідно, ми можемо зробити виріб індивідуальних розмірів та форм (під певні завдання).