Н аше підприємство ТОВ «Тенти Плюс» представлене на ринку України з 2002 року. Ми пропонуємо широкий асортимент послуг з виготовлення тентів, чохлів, наметів, переносних легкорозбірних автогаражів, штор та інших виробів.

Ми спеціалізуємося на виробництві виробів з промислового текстилю, металевих конструкцій, каркасів та інших елементів, що використовуються для влаштування покрівель та тентових покриттів для автомобільних транспортних засобів.

П ри виготовленні та монтажі тентів для транспортних засобів враховуються чинні стандарти та міжнародні митні вимоги. У виробництві використовуються технічні ПВХ-тканини, металева фурнітура та комплектуючі провідних європейських фірм.

Тентові тканини ПВХ, що використовуються ТОВ «Тенти плюс» відповідають ГОСТ 29151-91 (Тканина з ПВХ покриттям). Є відповідні сертифікати та протоколи випробувань.

Замовникам пропонуються:  • тенти на автомобілі, автопричепи та інші транспортні засоби;
  • чохли та накидки із засобами кріплення на суднове, автомобільне та залізничне обладнання;
  • промислові завіси для поділу виробничих ділянок підприємств, майстерень, автомийок;
  • транспаранти, рекламні банери, полотнища;
  • засоби розцвічування місць спортивних змагань, сцен та концертних майданчиків;
  • металеві збірно-розбірні каркаси, ферми та інші елементи для створення виставкових павільйонів, торгових наметів та інших малих архітектурних форм;
  • каркаси та тентові покриття для влаштування тенісних кортів та спортивних майданчиків.

Технологія виробництва синтетичних тканин з полівінілхлориду гарантує надзвичайно високу міцність форми, ефективність сполук на розрив.

Фіксація форми по відношенню до форми, що надається, в напрямку ривка набагато вище порівняно з якістю форм, виконаних з текстильних матеріалів (типу брезент, а також вітчизняних аналогів). Це має виняткове значення при монтажі та експлуатації матеріалу.