Замовити дзвінок


Наші работи

Замовити автотент або купити готовий

У наші дні автомобільні перевезення дуже складно уявити без міцного покриття. Можна, звичайно, обійтися і варіантом із закритим типом кузова з металу. Але тоді, машина стане набагато важчою і витрачатиме у багато разів більше палива. Покриття з ПВХ достатньо міцне, щоб уберегти вантаж від несприятливих погодних умов, опадів або прямих сонячних променів.

Важливо відзначити нюанси, пов’язані з параметрами та призначенням тентів. Через якийсь час кузовна частина втрачає свою форму і ламається. У зв’язку з цим, щоб купити тент, потрібно заздалегідь провести у нашій компанії заміри габаритів та рельєфу кузова. Якщо клієнт не може під’їхати до нас і дізнатися ціну накидки, йому досить просто зателефонувати за нашим телефоном і уточнити деталі, що його цікавлять. Замовити та встановити тент у нашій компанії можливо лише за добу.

 

Різновиди автонакидок від «Тенти Плюс»

Тенти для автомобілів за видом кузова транспорту поділяються на:

 • Стандартний тент. Він виглядає як матеріал у формі прямокутника, по краях якого запаюються подвійні підвороти. Там же з проміжком 50 мм кріпляться люверси з коло від десяти до сорока міліметрів. Прикріплюють цей вид покриття машину для зерна, використовуючи еспандер. Він вдягається в люверси та фіксується до країв.
 • Накидка для автомобіля з кишенею для труби. Ця модель покриття для автомобіля полегшує розкриття кузовної частини під час розвантаження вмісту. Кишеня може бути з різних боків, це не важливо. Частина матеріалу навпроти кишені закріплюється шурупами. На краях, що залишилися, виставляються люверси, і покриття фіксується еспандером.
 • Автонакидка із посиленнями для дуг. У випадку, коли до кузовних країв кріпляться дуги, компанія «Тенти Плюс» радить обов’язково ущільнити матеріал у сфері взаємодії з дугами, щоб продовжити експлуатацію накидки на автомобіль. На замовлення водія, «Тенти Плюс» може провести цю операцію швидко та якісно. Щоб купити тент і правильно розрахувати ціну тенту, потрібно знати: точні габарити кузовної частини, скільки дуг на кузові, проміжок від краю борту до першої дуги, міжміський простір тощо.

Часто для матеріалу залишають по краях запас по тридцять – п’ятдесят см, виходячи з об’єму кузова та варіантів кріплення. Щоб замовити тент на виробництво, потрібно повідомити дані про кузовні параметри, спосіб перевезення, необхідність кишені для труби, наявність дуг та їхню відстань між собою.

 

На що звернути увагу, купуючи накидки на самоскид, фуру або напівпричіп

Перше – міцність накидки для подібного транспорту має бути від 630г/м². «Тенти Плюс» виконує покривало для напівпричепів у двох варіантах щільності: шістсот п’ятдесят г/м² та дев’ятсот г/м². Такий тент захистить причіп із вмістом від шквалів вітру та несприятливих факторів навколишнього середовища.

Значний показник деталі – опір холоду та жарі. Накидки на великогабаритний транспорт, виконані компанією «Тенти Плюс», стійкі до температури від -30 до 70 градусів за Цельсієм. За такої накидки перевезення можливі на будь-яку відстань та пору року.

Скільки прослужить тент, залежить від того, наскільки дбайливо звертатиметься з ним клієнт, а також від умов експлуатації. Зазвичай після семи років служби виникає потреба купити накидку для автомобіля. Купуючи накидку на транспорт, водій заощадить гроші, не витрачаючись на ремонт. ПВХ покриття краще звичайного аналога, зробленого на заводі, а ціна тенту приємніша.

Щоб транспортний засіб виглядав більш представницьким або для поєднання кольорів, що асоціюються зі знаком фірми, клієнт може замовити тент, а разом з ними і фіранки для вантажівок будь-якої колірної гами.

 

Різновид тенту – штора-тент. Його характеристика

Штора-тент виконується з того самого матеріалу, що і накидка для автомобіля. Відповідно, її густина – ті ж 650 г/м, 900 г/м², що й для тенту. Штори для транспортного засобу необхідні, щоб:

 • Швидко завантажити та вивантажити вміст кузова;
 • Зручно здійснювати вивантаження, підходячи з різних боків.

Штори-тент зручно лагодити, так як при поломці замінюють тільки покриття або верх вантажівки.

Купити штору-тент водій може у нашій компанії. Щоб з’ясувати, скільки коштуватиме виріб, клієнт може приїхати в цех «Тенти Плюс» і дізнатися ціну штори. Визначити розміри водій може сам або замовити послугу, звернувшись до компанії. При самостійних розрахунках краще отримати консультацію професіонала, тому що згодом кузов втрачає форму, ушкоджується, і параметри стають далекі від стандартних.

 

Навіщо потрібна накидка з ПВХ на Газель: переваги та параметри матеріалу

Накидка з ПВХ матеріалу для великого транспортного засобу стійка до будь-яких проявів погоди: холоду, снігу, спеки … До того ж щільна тканина тенту не дозволяє рідини і частинкам піску проникне всередину кузова і зіпсувати вантаж, захищаючи його.

Крім того, накидка значно полегшує розвантаження автомобіля. Якщо необхідно, наша компанія здатна зробити якісне покриття на Газель з 2 клапанами, що дозволяють розвантажувати машину збоку, що набагато зручніше.

Серед переваг тканин з ПВХ:

 • Підвищена щільність – 650г/м²;
 • Стійкість до низьких та високих показників температури навколишнього середовища (-30 – +70);
 • Довгий період використання покриття (сім років у середньому).

Ще одна перевага ПВХ моделі накидки для автомобіля полягає в можливості купити тент різної колірної гами, що допоможе машині виглядати гідно та респектабельно, а також відповідатиме кольору організації, з якою співпрацює вантажоперевізник. Виміряти габарити водій машини може самостійно або просто замовити послугу «Тенти Плюс». Оскільки Газель зараховується до вантажного транспорту, у вимірах варто припускати варіант деформації кузовної частини. Ціна тенту для транспортного засобу точно обчислюється лише після вимірювання його каркасу. Гарантійний термін на виріб, який пропонує організація «Тенти Плюс», становить рівно рік.

Замовити брендування тентів з нанесенням автореклами

Замовити дзвінок


Наші роботи

Брендування тентів з нанесенням автореклами на тентах вантажівок – це один із способів привернення уваги потенційних клієнтів.

Розміщення та якісне інформаційне оформлення рекламних текстів з готовими логотипами на авто – це окремий вид зовнішньої та динамічної реклами.

 

У чому полягає брендування?

До нього входить зображення:

 • Логотипів.
 • Торгових марок.
 • Розміщення контактної та рекламної інформації.

Брендований автомобіль у великому місті є гарантованим джерелом реклами. Незалежно від того, чи рухається він, чи стоїть на місці. Що важливо, можна купити авторекламу вже готових варіантів, а також замовити авторекламу з окремим тематичним змістом.

 

Переваги такої послуги

Чому варто звертатися до «Тенти Плюс» для нанесення свого бренду на автотенти:

 1. Реклама на автомобілях дозволить досягти високого рівня впізнаваності вашого бренду.
 2. Брендування безперечно позитивно позначиться на іміджі вашої фірми.
 3. Нанесення реклами на авто тенти суттєво заощадить фінансові кошти.
 4. Одночасно охопить значну територіальну відстань та залучить максимальну кількість можливих клієнтів. Забезпечується це за рахунок курсування та тривалих рейсів вантажного автотранспорту. Включно з міжміськими подорожами.

Брендування авто дозволить успішно розкрутити торгові марки на міжміському рівні, транспорт виконає роль рекламного блоку. Низька ціна автореклами та наявність 3 або 5 машин, що постійно їздять містом або містами, створять у спостерігача відчуття активного, великого та успішного бізнесу.