Тентова тканина


П редставляє собою міцну армуючу сітку з ниток поліестеру з закріпленими (статичними) осередками, на яку з обох боків нанесений шар пластифікованого полівінілхлориду (ПВХ).

Завдяки міцній основі, стійкому ПВХ-шару, а також спеціальному акриловому покриттю, що сприяє міцності прилягання плівки при виконанні аплікації, матеріал забезпечує тривалий термін експлуатації виготовлених з нього виробів.

Використання для армуючої сітки спеціальних поліестрових ниток, не схильних до капілярного ефекту, виключає негативний вплив бактерій і зростання грибка на торцях і швах.Тканина ПВХ


Я вдається всепогодною, не боїться атмосферних опадів, перепадів температур, не вигоряє на сонці, зручна в транспортуванні, легко монтується і демонтується.

Завдяки своїм чудовим властивостям та характеристикам, ПВХ тканини знайшли своє застосування у виробництві тентових конструкцій різних форм та призначень:
Тентова архітектура

- торгові та виставкові павільйони, навіси, намети, маркізі, кафе, базари, автомийки, намети та ін.


Ангари

- зерносховища, свиноферми, стайні, спортивні майданчики, укриття для літаків та вертольотів, промислові склади, автостоянки та ін.


Автотенти

- тенти для вантажних автомобілів, тенти до причепів та напівпричепів для вантажного автотранспорту та легкового автотранспорту, а також для трейлерів, транспортувальні та стоянкові тенти для катерів, тентові авто покривала та ін.


Захистні конструкції

- захисні накриття на басейни, дерев'яні альтанки та ін.


Рекламні банери

- дозволяють розмістити Ваші рекламні матеріали практично в будь-якому місці та на будь-якій за величиною площі.


Основні переваги тканин ПВХ


Т ехнологія виробництва синтетичних тканин з полівінілхлориду гарантується надзвичайно висока міцність форми, ефективність сполук на розрив. Фіксація форми по відношенню до форми, що надається, в напрямку ривка набагато вище порівняно з якістю форм, виконаних з текстильних матеріалів (типу брезент, а також вітчизняних аналогів). Це має виняткове значення при монтажі та експлуатації матеріалу.


Тентові ПВХ тканини, що використовуються ТОВ «Тенти плюс» відповідають ГОСТ 29151-91 (Тканина з ПВХ покриттям). Є відповідні сертифікати та протоколи випробувань.

Завдяки спеціальної технології зварювання полотен гарячим повітрям, забезпечується 100% герметичність швів тенту.

Саме завдяки цьому даний вид тентів найбільш затребуваний на ринку та ідеально підходить для застосування в умовах українського клімату.