Замовити дзвінок


Наші работи

М’які вікна | Гнучкі вікна

Сьогодні багато власників дачних ділянок чи будинків хочуть мати альтанку чи веранду, терасу – як гарне місце відпочинку із сім’єю чи з друзями. Із закінченням літа відпочивати на улюбленій веранді вже прохолодно.

З настанням осені необхідно захистити терасу або відкрите кафе від холоду, від зовнішніх пошкоджень, які утворюються внаслідок атмосферних опадів.

 

Що за матеріал – полівінілхлорид?

Вироби зі штучною сировиною стають все більш популярними з кожним днем. Особливо таку увагу привертає полівінілхлорид. І ціна м’яких вікон для терас буде невисокою.

ПВХ (полівінілхлорид) – матеріал, який використовується у виробництві полівінілхлорид-тканини та плівки, що просвічує. Він вважається найкращим варіантом у використанні у будь-яких приміщеннях як закритого типу, так і відкритого. А це все завдяки його винятковим властивостям:

  • Стійкий і гнучкий до розриву від навантажень, тому ПВХ тенти мають здатність витримати сильні поривчасті вітри.
  • Повна водонепроникність. Завіси можна використовувати для ефективного захисту від погодних умов.
  • Витривалість до зниження та підвищення температур – з -40 до +70 градусів.
  • Простий догляд та застосування.

Полівінілхлорид використовується під час випуску будь-яких виробів. Наприклад,

  • прозорі вікна, придатні для альтанок, веранд, терас;
  • штори, що використовуються в автомобільних мийках;
  • прозорі шторки;
  • плівки для ангарів, пристроїв під склади.

 

Чим захистити альтанку від погодних умов?

Для укриття від сильних поривів вітру, дощових злив, снігу та шкідливих комах є штори ПВХ. Купити м’які вікна для терас можна в «Тент Плюс». У комплекті наших прозорих вікон уся фурнітура від європейських розробників.

З полівінілхлоридної тканини, з щільністю 630-650 г/кв.м (наприклад, як на Газелях), виробляють вуличні тенти. З морозостійкої плівки ПВХ, з товщиною рівною 500 мікрон, робиться частина, що просвічує.

Для виробництва м’яких верандових вікон використовуються імпортні матеріали. ПВХ тенти на літнє кафе або тераси стійкі до змін температури від -30 до +70 градусів. Замовити м’які вікна для терас можна за доступною ціною.

Подібні вироби витримують фізичні пошкодження. Термін служби захисних шторок становить понад 5 років.

Можна замовити гнучкі вікна для альтанок практично будь-якого розміру. Компанія пропонує великий вибір. Завжди в наявності і доступні такі відтінки: бежевий, чорний, коричневий, темно-зелений, білий, червоний та інші. І купити м’які вікна для веранд в «Тенти Плюс» не складно.

Для прозорих полівінілхлоридних застосовується плівка виробника Achilles-Японія, що має товщину 0,5 мм, рулонну ширину 1,37 м. Цей матеріал широко використовується при виробництві м’яких вікон.

Зі своїми характеристиками можуть протистояти будь-якому впливу атмосферних явищ. Відмінно переноситься м’якими вікнами із полівінілхлориду (ПВХ) та український клімат. Тому не бояться перепадів температур від -40 до +70 градусів.

Якщо клієнт вирішив замовити м’які вікна для веранд, компанія врахує усі побажання як із підбором фурнітури, так і з комбінацією матеріалів.

Виготовлення виробів різних розмірів

Створюючи великі верандові штори, наприклад, 3х3 розміру, у місці з’єднання ПВХ тканини, формується шов, кольоровий або прозорий. Подібну технологічну процедуру неможливо знехтувати, тому що прозора плівка має ширину 137 см.

Перший метод полягає у поєднанні прозорого полотна з кольоровим додатковим швом. Міцність штори в процесі цієї спайки стане рівною цілому полотну, а шов буде шириною 6-10 см.

Другий спосіб – коли полотна плівки, що просвічує, з’єднуються внахлестку. Внаслідок цієї спайки міцність шторки трохи знизиться, проте цього достатньо для протистояння навантаженням сильного вітру. Ширина шва, що просвічує, буде близько 2,5 – 3 см.

Монтаж прозорих вікон

Клієнт, перед тим як купити гнучкі вікна для альтанок, робить замовлення “під ключ”. Фахівці «Тенти Плюс» спочатку зроблять виміри, і лише потім починають займатися виготовленням та встановленням штор, також буде озвучено ціну м’яких вікон для альтанок.

Пропозиції із розцінками монтажу розглядаються в індивідуальному порядку. Ціна м’яких вікон для веранд визначається за обсягом роботи, нюансами (установка на висоті, індивідуальний проект), матеріалом (поверхня з цегли або бетону, дерева, металу) та віддаленістю об’єкта.

Компанія безкоштовно надає консультацію та надає професійну підтримку для тих клієнтів, які вирішили самостійно зробити виміри та виконати встановлення прозорого тенту у своєму будинку або на дачі.

Штори з ПВХ

Штори з ПВХ – безпечний та відносно недорогий виріб, що захищає господарів або гостей від дощу, вітру, граду та інших несприятливих атмосферних